850nm/1060nm/980nm/1480nm visoko-power polarizacija-neobčutljiv Usb optična skupaj izolator Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm visoko-power polarizacija-neobčutljiv Usb optična skupaj izolator Ic

Izolator je neke vrste optičnih komponent, njegova osnovna funkcija je uresničiti pozitivno prenos optični signal in zavirajo povratne svetlobe

Function

Izolator je neke vrste optičnih komponent, njegova osnovna funkcija je uresničiti pozitivno prenos optični signal in zavirajo povratne svetlobe.

Funkcije
• Nizka izgubami
• Visoko izolacije
• Visoka moč ravnanje
• Visok donos izgube
Aplikacije
• Vlaknine Laser Line, spremljanje
• Merilne naprave
• Vlaknine ojačevalnik
• Laboratorijske raziskave

Predstava specifikacija

Parametri

Enota

Vrednosti

Center valovna dolžina (λc)

nm

1064 ali določite

Valovno območje delovanja

nm

±10

Typ.Peak izolacija

dB

32~40

Min. izolacije v 23℃

dB

26

Typ.Peak izgubami

dB

0.6

Max. Izgubami v 23℃, λc

dB

1.0

Min. vrnitev izgubo (vrata 1/vrata 2)

dB

50/50

Max. Polarizacija odvisne izgube, na 23℃

dB

0.15

Max. Optične moči (CW)

W

1,3,5,10,20 ali določi

Max. Natezno silo

N

5

Vrsta vlaken

Hi1060 vlakna ali vlakna LMA

Obratovalne Temperature

-5 do 50

Temperatura hranjenja

20 v 75

* Za impulz aplikacije, pls razpravljali z naše.

* Dimenzije dejansko paket se lahko nekoliko razlikuje od spodaj v pripravi, za točne dimenzije se obrnite naše.

Naročanje

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Valovna dolžina

Vrsta paket

Predajo moč

Vrsto povezovalnika

Jakna vlaken

Dolžina vlaken

1064 = 1064nm
S = posebna

C1 = tipa C1
C2 = tipa C2

01 = 1T
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = nič
S = posebna

1 = gole vlaken
2 = 900um svoboden cevi
3 = 2 mm kabel
4 = 3 mm kabel

1 = 1 m
2 = 2 m
S = določi

PDF
Velika moč polarizacija neobčutljiv izolator

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcije

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Aplikacije

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikacije

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Vrsta

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Razred

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Valovna dolžina

Razred

PigtailStyle

FiberLength

Paket

V / OutConnector

JE = Singlestage

IU = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = premija

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = nič

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcije

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. CostEffective

Aplikacije

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. inštrumentov

PerformanceSpecifications

Parameter

Specifikacija

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

JE

XX

X

X

X

XX


Valovna dolžina

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

V / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = nič

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = posebna


Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev 850nm/1060nm/980nm/1480nm visoko-power polarizacija-neobčutljiv usb optična vezanih izolator ZP za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm visoko-power polarizacija-neobčutljiv usb optična skupaj izolator ic proizvajalcev, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop